Haunter

Lisa wkrótce będzie obchodzić swoje szesnaste urodziny. Po raz kolejny. Przeżywa ten sam dzień od nowa od wielu lat. Ona i cała jej rodzina są martwi. Zamieszkują nawiedzony dom, w którym zostali zamordowani. Wokół posesji roztacza się gęsta mgła, która nie pozwala na ucieczkę. Dziewczyna jako jedyna z domowników zdaje sobie sprawę z tego, że jest duchem. Kiedy próbuje powiedzieć o tym pozostałym, na jej drodze pojawia się przerażająca postać. Zła moc czyha na swoje kolejne, żywe, ofiary i nie pozwoli, by ktoś jej w tym przeszkodził. Lisa zrobi wszystko, by zapobiec kolejnym zbrodniom.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Haunter

Opis filmu Istnienie

"Istnienie" - Lisa wkrótce będzie obchodził swoje szesnaste urodziny. Znowu. Doświadcza tego samego dnia od nowa przez wiele lat. Ona i jej rodzina nie żyje. Mieszkają w nawiedzonym domu, gdzie zostali zamordowani. Wokół domu oferuje gęsta mgła, która nie pozwala na ucieczkę.Dziewczyna była jedynym członkiem rodziny jest świadoma faktu, że jest duchem. Jeśli mówię do innych, starając się na drodze jest przerażająca postać. Zła moc czyha na jego następny żyć, poświęcenia i nie pozwoli nikomu jej przeszkadzać w tym. Lisa zrobi wszystko, aby zapobiec dalszym przestępstwom.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Haunter (film online)Tagi: Istnienie online cały film, Istnienie online całość, Istnienie online online, Istnienie online 2013, Istnienie online lektor pl, Istnienie online po polsku, Istnienie online zwiastun pl, Istnienie online trailer pl, Istnienie online download, Istnienie online pobierz, Istnienie online chomikuj, Istnienie online youtube, Istnienie online 1/12, Istnienie online ekino, Istnienie online kinomaniak, Istnienie online polska wersja, Istnienie online dvdrip, Istnienie online online pl, Istnienie online film, Istnienie online całość po polsku, Istnienie online cały film,Istnienie online całość,Istnienie online online,Istnienie online 2013,Istnienie online lektor pl,Istnienie online po polsku,Istnienie online zwiastun pl,Istnienie online trailer pl,Istnienie online download,Istnienie online pobierz,Istnienie online chomikuj,Istnienie online youtube,Istnienie online 1/12,Istnienie online ekino,Istnienie online kinomaniak,Istnienie online polska wersja,Istnienie online dvdrip,Istnienie online online pl,Istnienie online film,Istnienie online całość po polsku,
Haunter online

"Babcia Gandzia" - Paulette od śmierci męża mieszkała samotnie na obrzeżach Paryża . Cukiernia , ...

Paulette online

"Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków" - Sequel "Silent Souls" rodzaj Decameron obejmuje 26 hist...

Nebesnye zheny lugovykh mari online

"John Carter" opowiada historię młodego weterana wojny secesyjnej, który poniósł w dużej mierze n...

John Carter online