Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Last Vegas

Opis filmu Last Vegas

"Last Vegas" - Billy, Paddy, Archie i Sam są przyjaciółmi od szkoły podstawowej. Z czterech, nie tylko Billy zrezygnował próbuje wygrać ołtarz. Nic dziwnego, że kiedy w końcu postanawia się ożenić, starych przyjaciół, bez wahania się do Las Vegas, aby dać mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że ludzie z takim doświadczeniem może grać jak nie było jutra. Ale zanim impreza rozpoczęła się na dobre, jeden z mężczyzn ma czas, aby dostać się do romansu z uroczym piosenkarka, drugim uderzeniem w dyskotece z człowieka, który być może jest jego wnuk, trzeci spróbować długo oczekiwany pokusie i czwarty chce zrobić wszystko, aby nie na ślub. Co możesz zrobić, zaczął tak pięknie wieczorem?

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Last Vegas (film online)Tagi: Last Vegas online cały film, Last Vegas online całość, Last Vegas online online, Last Vegas online 2013, Last Vegas online lektor pl, Last Vegas online po polsku, Last Vegas online zwiastun pl, Last Vegas online trailer pl, Last Vegas online download, Last Vegas online pobierz, Last Vegas online chomikuj, Last Vegas online youtube, Last Vegas online 1/12, Last Vegas online ekino, Last Vegas online kinomaniak, Last Vegas online polska wersja, Last Vegas online dvdrip, Last Vegas online online pl, Last Vegas online film, Last Vegas online całość po polsku, Last Vegas online cały film,Last Vegas online całość,Last Vegas online online,Last Vegas online 2013,Last Vegas online lektor pl,Last Vegas online po polsku,Last Vegas online zwiastun pl,Last Vegas online trailer pl,Last Vegas online download,Last Vegas online pobierz,Last Vegas online chomikuj,Last Vegas online youtube,Last Vegas online 1/12,Last Vegas online ekino,Last Vegas online kinomaniak,Last Vegas online polska wersja,Last Vegas online dvdrip,Last Vegas online online pl,Last Vegas online film,Last Vegas online całość po polsku,
Last Vegas online

"Millerowie" - David (Jason Sudeikis) w dniach od sprzedaży marihuany. Pewnego dnia zostaje pobit...

Millerowie online

"Przetrwanie", nowy projekt, który został wyreżyserowany przez Ridleya Scotta Ręką znanej hitów j...

Przetrwanie online

"Szukając Vivian Maier" - Ten pokazany festiwale filmowe na całym świecie - z Toronto i Berlin do...

Finding Vivian Maier online