Free Birds

Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi zee zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Free Birds

Opis filmu Skubani

"Skubani" - Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch pasujących indyków, tak, że teraz nikt nie będzie robić w okolicach wiosny. Zabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i na zawsze zniknąć indyki z diety człowieka. Ich motto to: Turcja nie DANYCH! Jake i Reggie pochodzą z różnych środowisk indyka - jedna jest indyk z klas wyższych i drugim zee zwykłej szopie. Jednak muszą pokonać dzielące ich różnice i siły, bo historia jest wielkim wyzwaniem przed nim. Musisz teraz z powrotem w czasie i tylko chaos w historii Turcji drobiu na nim jak największą delikatnością nie wydaje, ale najlepszym przyjacielem człowieka.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Free Birds (film online)Tagi: Skubani online cały film, Skubani online całość, Skubani online online, Skubani online 2013, Skubani online lektor pl, Skubani online po polsku, Skubani online zwiastun pl, Skubani online trailer pl, Skubani online download, Skubani online pobierz, Skubani online chomikuj, Skubani online youtube, Skubani online 1/12, Skubani online ekino, Skubani online kinomaniak, Skubani online polska wersja, Skubani online dvdrip, Skubani online online pl, Skubani online film, Skubani online całość po polsku, Skubani online cały film,Skubani online całość,Skubani online online,Skubani online 2013,Skubani online lektor pl,Skubani online po polsku,Skubani online zwiastun pl,Skubani online trailer pl,Skubani online download,Skubani online pobierz,Skubani online chomikuj,Skubani online youtube,Skubani online 1/12,Skubani online ekino,Skubani online kinomaniak,Skubani online polska wersja,Skubani online dvdrip,Skubani online online pl,Skubani online film,Skubani online całość po polsku,
Free Birds online

"Zostań, jeśli kochasz" - Mia Hall (Chloë Grace Moretz) jest nieśmiały, niezwykle utalentowana dz...

If I Stay online

"Internat" - Film opowiada niezwykłą i barwną historię tego podniecenia o narodzinach kobiecej zm...

Moth Diaries, The online

"Hipnotyzer" - Komisarz Joona Linna (Tobias Zilliacus) bada brutalne morderstwo. Z całej rodziny ...

Hypnotisören online